Met een enthousiast team van vrijwilligers hebben we cliënten van Amerpoort een dag vol plezier, beweging en creativiteit mogen bieden.
Over Amerpoort
Amerpoort is een zorgorganisatie die mensen met een verstandelijke beperking ondersteunt bij wonen, werken en dagbesteding. Hun missie is om cliënten zoveel mogelijk eigen regie te geven over hun leven, met begeleiding op maat. Op locatie HowBazar, waar verschillende vormen van dagbesteding samenkomen, mochten wij hier een steentje aan bijdragen.
Terugblik op de dag
Na een warm welkom, vertelden de cliënten over hun werk bij HowBazar. Het was inspirerend om te horen hoe waardevol deze dagbesteding voor hen is en hoe trots ze zijn op hun werk.
Daarna gingen we aan de slag met diverse workshops:
- Mondriaan schilderen – Kleurrijke kunstwerken geïnspireerd door Mondriaan.
- VR Experience – Een virtuele wereld ontdekken en beleven.
- Boksles – Samen bewegen en energie kwijt kunnen.
- Yoga – Ontspannen en in balans komen.
- Cupcakes versieren – Een creatieve én lekkere activiteit.
- Lego bouwen – Fantasie en techniek kwamen samen.
- Groot Mens Erger Je Niet – Een klassiek spel in groot formaat. Met dank aan Patrick Brands van Baar Advies.
Na een gezellige lunch en de tweede ronde workshops barstte het feest los in de werkplaats met DJ Steven. Er werd gedanst en uit volle borst meegezongen met de Hollandse hits. De energie en blijdschap waren de hele dag voelbaar.